Hakkımızda

Ümraniye laptop Kurulduğu günden 2000 yılından bu zamana kadar 20. Yılında değerlerini koruyarak doğru hizmeti sunan firmamız, 20 yıldır kesintisiz olarak ümraniye bilgisayar tamiri ve ümraniye cep telefonu servisi olarak hizmetlerini vermektedir. 

Vizyonumuz

Ümraniye laptop olarak vizyonumuz, bilgisayar teknolojisinde yaşanan yeniliklerden doğan ihtiyaçlara cevap verebilecek yazılımları geliştirmek  ve en güvenilir şekilde bilgisayar tamiri donanımlarını yapmak. işletme ve sektörün ihtiyaçlarına uyarlayabilen, üst düzeyde uygulayıcılar yetiştiren bir servis olmaktır.Hızlı ve aynı zamanda en iyi şekilde hizmet vermek, satış sonrası garanti ve takip hizmetlerimiz ve iş ahlakımız ile çözüm odaklı  bir firma olmaktır.

Mağaza

Mağaza

Mağazamız ümraniyelaptop Müşterilerimize kaliteli etkin ve ekonomik en uygun çözümler teknik servis hizmetleri üretirken aynı zamanda memnuniyet garantisi vermekle birlikte yapılan işten emin güvenebilecekleri güler yüz ile ayrılacakları bir yer olmayı sağlamaktır.

Ümraniye cep telefonu servisi

Ümraniye cep telefonu servisi

Ümraniye Cep telefonu tamiri konusunda tüm Türkiye’ye hizmet veren en güvenli garantili özel cep telefonu servisidir. Teknik servis konusunda 20 yıllık bir tecrübe ile Apple , Samsung, Xiaomi , Huawei ,Lg, Oppo, Vestel , Casper, iphone . cep telefonu markalarına ümraniye garantili cep telefonu teknik servis hizmeti vermektedir. Ümraniye laptop tüm akıllı telefonlarınızı tamamen orijinal parçalarla ve garantili olarak tamir eder. ümraniye telefon tamiri anlayışını kökten değiştiren, kullanıcıları merkeze alan ve %100 memnuniyet garantisiyle çalışan bir firmadır.

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım