Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile kargonuzu ücretsiz olarak gönderimini sağlayabilirsiniz. 

Kargo İçin; FİRMA ADI’ nın Kurumsal Anlaşmalı Olduğu Kargo ile 2 Taraflı Ücretsiz! Hizmet Sağlamaktadır.

KARGO FİRMASI | 444  | Müşteri No | *……………….* 

Değerli müşterimiz, aşağıdaki formu doldurarak adrese kurye talebini iletebilirsiniz.

http://www.yurticikargo.com/gonderi-kanallari/Sayfalar/tikla-gonder.aspx

Dilerseniz; Cihazınızı Adresinizden Aldırmanız İçin Müşteri Hizmetlerini Arayarak Önce 2 Ardından 2'yi Tuşlayarak Kargo Alım Talebinizi ve Müşteri Numaramızı İletmeniz Yeterli!

Not: Cihazınızın Onarımı Tamamlandıktan Sonra Kargonuz Size Ulaşınca Kontrolünüze İstinaden YURTİÇİ Kargo Görevlisine Nakit ya da Kredi Kartı İle Ödemenizi Yapabilirsiniz.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

YURTİÇİ Kargo ile FİRMA ADI Teknik Servis Hizmetleri Arasında Kurumsal Kargo Anlaşması Bulunmaktadır. Bu Sayede Herhangi bir YURTİÇİ Kargo Şubesine Giderek ya da arayarak FİRMA ADI’nın Yukarıda Yazılı Müşteri Numaraları ile yani Kargo Gönderim Kodumuzu Vermeniz Yeterlidir. Kargo Ücreti 2 Taraflı Olarak FİRMA ADI Tarafından Karşılanmaktadır. Sizden bu Gönderiminizden Dolayı Kesinlikle Herhangi Bir Ücret Alınmaz.

Kargo Gönderiminde Ekran Değişimi Aşamaları!

Kargonuz 1 (bir) İş Günü İçerisinde Teknik Servisimize Ulaştırılır. Aynı gün Ekran Değişimi Yapıldıktan Sonra Müşteri Temsilcilerimiz Sizlerle İletişime Geçer. Hangi Ödeme Yöntemini Kullanmak İstediğinizi Sorar. 

Havale/EFT Seçeneğini Seçtiğinizde Hesap Numaralarımız Sizle Paylaşılır. Ödemenize İstinaden Kargonuz Çıkartılır ve Gönderim Bilgileri Sizlerle Paylaşılır.

Kapıda Kredi kartı ile ya da Nakit Ödemeyi Seçtiğinizde yine Kargonuz Çıkartılır ve 1 (bir) İş Günü İçerisinde Telefonunuz Sizlere Teslim Edilir. Ekran Değişimi Ücretini Kredi Kartı ile ya da Nakit Olarak Kargo Görevlisine Ödeyebilirsiniz.

Kargomu Nasıl Takip Ederim!

Müşteri Temsilcilerimiz Kargo Gönderi Numaranızı Sizlerle Paylaşır. Bu Sayede YURTİÇİ Kargo’nun Aşağıda linkleri Mevcut Olan Gönderi Takip Sayfalarından Kargonuzu Anlık Olarak Takip Edebilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO Takip

http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/kargom-nerede.aspx

Servisimizi Ziyaret Etmek İsteyen Müşterilerimiz Aşağıda Açık Adresimizden Cihazlarını Elden Teslim Ederek 30 Dk. İçerisinde Tekrar Cihazlarını Teslim Alabilir.

FİRMA ADI Adres Bilgilerimiz

Ümraniye Laptop 

Yamanevler Mahallesi Alemdağ caddesi Alemdar sokak No:4/A Ümraniye / İSTANBUL

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım